Ahşap, Merdiven, Ahşap Merdiven Küpeşteleri, deck Döşeme, ahşap merdiven çeşitleri, ahşap basamak,raydolap, kapi, mutfak dolapları, agaç torna işleri, ahşap merdivenci
 
  ANASAYFA  
  KURUMSAL  
  ÜRÜNLER & HİZMETLER  
  GALERİ  
  REFEANSLAR  
  İLETİŞİM  
Ahşap Merdiven ve diğer ürünlerimiz ani bakteriyel ve anti kansorejendir...
Ahşap Merdivenci bir telefon kadar yakın...
Geleceğimiz için doğayı ve ormanları koruyalım...

Sağlıklı Ürünler ::

Şirket araçlarında

Tüm Ürünlerimizde E1 Standartlarında malzeme kullanılmaktadır.

Avrupa Birliği'nin mobilya üretimi için belirlediği anti bakteriyel ve anti kanserojen üretim normlarını uygulayarak mobilya üreten ve tüketici ile buluşturan Özışık Ahşap Dekorasyon sağlıklı ürünler ile müşterilerinin yanındadır..

Dayanıklı, dünyadaki en son mobilya tasarım trendlerine uygun üretilen, insan sağlığını tehdit eden kanserojen atık ve zararlı bakteri kesinlikle taşımayan Mobilya ve Ahşap Ürünlerininimalatında kalitenin yanında sağlık ta ön planda tutulmaktadır.

Ahşap Merdiven üretiminde kullanılan " formaldehit", 100 gr suntada en fazla 8 mg oranında kullanılmasını belirleyen ve test eden bir norm. Formaldehit'in kanserojen olması gerekçesiyle AB tarafından kullanımı sınırlandırıldı.

Sağlıksız vernik ve yüksek orandaki formaldehit yeni aldığınız mobilyalarda kimi insanların hoşuna da giden kokular yayıyor. Bu hoş kokunun solunması zamanla kanserojen etki yaratabilir. Avrupa E1 standartlarıyla üretilen Mobilyalar zararlı madde kokularından arınmış olarak evlerdeki yerini alıyor.

İlgili Konular : Ahşap Merdiven, Ahşap Merdiven Küpeşteleri, ahşap üst küpeşteler, ahşap merdiven çeşitleri, ahşap merdiven renk seçenekleri, ahşap basamak, ahşap merdiven fiyatları, raydolap, kapi modelleri, mutfak dolapları, agaç torna işleri, ahşap merdivenci.

 

 

 

ANASAYFA | KURUMSAL | ÜRÜN&HİZMETLER | GALERİ | REFERANSLAR | İLETİŞİM
Her hakkı Saklıdır. © 2009 ÖZIŞIK AHŞAP & DEKORASYON
http://www.ozisikahsap.com | http://www.ahsapmerdivenci.net | http://www.ahsapkupeste.eu
| IDC