Ahşap, Merdiven, Ahşap Merdiven Küpeşteleri, deck Döşeme, ahşap merdiven çeşitleri, ahşap basamak,raydolap, kapi, mutfak dolapları, agaç torna işleri, ahşap merdivenci
 
  ANASAYFA  
  KURUMSAL  
  ÜRÜNLER & HİZMETLER  
  GALERİ  
  REFEANSLAR  
  İLETİŞİM  
Ahşap Merdiven ve diğer ürünlerimiz ani bakteriyel ve anti kansorejendir...
Ahşap Merdivenci bir telefon kadar yakın...
Geleceğimiz için doğayı ve ormanları koruyalım...

Kurumsal Bilgiler ::

Şirket araçlarındaKurulduğu günden bu koşulsuz müşteri beklentilerini karşılamak amacında olan ÖZIŞIK Ahşap Dekorasyon; Ahşap Merdiven, basamak ve küpeşterin yanında Mutfak dolapları Dekoratif döşeme ve ağaç torna işleri ile sizlere himet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Kalite, Estetik, modern tasarımlar, projeye göre çözümler üretme anlayışı, konusunda yetişmiş personeli ve ekonomik çözümleri ile yaşadığınız mekanlara değer katan şirketimiz ahşap merdiven konusunda sektörün lider kuruluşlarından biri hedefini büyük oranda gerçekleştirmiş ve bu doğrultuda çalışmaktadır.

Kalite Politikamız

Özışık Ahşap&Dekoprasyon; Müşteri beklentilerinin karşılanmasını temel amaç edinen, ortaklarına reel kazanç sağlayan, tedarikçi ilişkilerini dengeleyen, çalışanlarını bilgilendirip yetkilendirmesini ve takım çalışması ve güncel eğitimler ile süreçlerin sürekli iyileştirilmesini hedefleyen, kaliteli üretimin devamlılığını sağlayarak toplumsal sorumluluklarını yerine getiren,  çevresine saygılı üretim ve yönetim ile hedeflenen kalitede, zamanında ve hatasız olarak sunmak kalite politikamızdır.

Özışık Ahşap Merdiven çalışanları konusunda uzman personellerden oluşmaktadır...Ürün Özellikleri
  1.Fonksiyonellik: ahşap merdiven ve ahşap ürünlerin kendisine yüklemiş bulunan fonksiyon ve fonksiyonları yerine getirebilme özelliği
  2.Güvenilirlik: Normal şartlar altında mobilyanın ne kadar süre fonksiyonunu yerine getirebildiğinin bir ölçüsüdür.
  3.Dayanıklılık: Güvenilirliğin tersine olumsuz şartlar altında ahşap merdiven ve ahşap ürünlerin ne kadar süre ile ve ne kadar iyi olarak fonksiyonunun yerine getirebileceğinin bir ölçüsüdür.
  4.Estetik Özellikleri: Mobilya ve Ahşap merrdivende görsel özelliklerin tatmin ediciliğidir. Ölçülendirme uygunluğu, orantı, armoni, yüzey özellikleri, düzgünlük, kusursuzluk, üst yüzey işlemleri gibi görsel ve estetik kuralları esas alır.
  5. Emniyet: Ahşap ve ahşap elemanlarının, fonksiyonunu kullanıcı açısından tehlike yaratmayacak şekilde yerine getirmesi özelliğidir. 
  5.Sağlık: ahşap merdiven ve elemanlarının, uluslararası ve ulusal standartlarda sağlık normlarına uygunluğu.

 

ANASAYFA | KURUMSAL | ÜRÜN&HİZMETLER | GALERİ | REFERANSLAR | İLETİŞİM
Her hakkı Saklıdır. © 2009 ÖZIŞIK AHŞAP & DEKORASYON
http://www.ozisikahsap.com | http://www.ahsapmerdivenci.net | http://www.ahsapkupeste.eu
| IDC